S elektromobilem je život bez starostí!

Leaf

  • 100% elektrický pohon
  • Dojezd až 199 km
  • Parkovací kamera
cena od 715 300,-
Nissan Leaf

Popis

ZKUSTE TO JINAK

Zvenku možná vypadá docela běžně, ale uvnitř je naprosto jedinečný. Je vybaven množstvím technických inovací, díky nimž má podle evropského certifikačního cyklu NEDC dojezd až 199 km*. NISSAN LEAF s plně elektrickým pohonem je každým coulem – od zadního nárazníku až po špičku svého aerodynamického nosu – ekologickým nadšencem, který v boji za čistější životní prostředí využívá ty nejvyspělejší technologie.

MILÁČEK DAVŮ

Tento PLNOHODNOTNÝ PĚTIMÍSTNÝ VŮZ nabízí možnost výškového nastavení sedadel vpředu a spoustu místa pro cestující na zadních sedadlech. NISSAN LEAF si zkrátka získá každého. Díky jeho promyšlenému a úspornému systému vytápění navíc budete jako v bavlnce – teplo bude proudit přímo k vám a ne všude kolem. Čalounění sedadel je z obnovitelného biomateriálu vyrobeného z cukrové třtiny, takže si luxusní posezení můžete užívat zcela bez výčitek svědomí

ANALYTICKÉ NÁSTROJE ELEKTROMOBILU

Kombinované přístroje velmi přehledně ukazují informace o aktuální spotřebě či rekuperaci energie a také procentuální údaje o stavu baterie, zbývajícím množství energie, kapacitě a vzdálenosti, kterou vůz ještě urazí bez dobití baterie.

Technické specifikace

Elektro
Maximální rychlost 144 km/h
Maximální výkon 80 kW
Zrychlení z 0 na 100 km/h 11.5 s
Černá (Z11)
Černá
Z11
Perleťově modrá (RBJ)
Perleťově modrá
RBJ
Šedá (KAD)
Šedá
KAD
Perleťově červená (NAJ)
Perleťově červená
NAJ
Stříbrná (KY0)
Stříbrná
KY0
Perleťově bílá (QAB)
Perleťově bílá
QAB
Bílá (326)
Bílá
326

Spotlight